Yakup ÖZ
Chairman/Creative Director

Yakup ÖZ
Chairman/Creative Director

Ajansımızın yüksekten uçanı. Kendisine seri çalışan fikir makinesi diyoruz. En büyük tutkusu arabalar. Reklam romanları yazan bir reklam aşığı kendisi. Keşke benim olsa naraları ile her an elinizdeki içeceğe sulanabilir. Genelde koltuğunda durmaz çünkü anlatacağı çok şey vardır. Bu arada Reklamcılık alanında master yapıyor kendisi.

Emrah ERGEN
General Coordinator

Emrah ERGEN
General Coordinator

Çalışkan, planlı ve tam bir yönetici kendisi. "Google Adam" lakabı ile her konu ile ilgili sorularınıza anında yanıt verebilir. Kendisinin "bu konu hakkında bilgim yok" dediğine henüz şahit olunmamıştır. Bu kadar bilgiyi nerede ve nasıl edindiği hakkında bir bilgimiz yok ama bilgilerinin ajansa ışık tuttuğu kesin.

Muhammet GÜNTEKİN
Art Director

Muhammet GÜNTEKİN
Art Director

Ajansımızın en hızlı çalışanı en road runneerııı desek garip kaçmaz. Verdiğiniz işi en az sürede bitirmesiyle kısa sürede ajansın gözbebeği haline gelen Muhammed leb demeden leblebiyi anlamasıyla da meşhurdur. Elinde elektronik sigarası ile her daim işinin başında duran çılgın grafik tasarımcımız güler yüzüyle her odada güneş gibi açar. Sohbeti güzel olan Muhammed balkon muhabbetleriyle ajans çalışanlarının kalbinde taht kurmuştur.

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Yavuz GÜLAHMETOĞLU
Creative Director

Sık sık Konya ofisine yaptığı ziyaretlerle biliniyor. Kendine olan güveniyle ofiste “Alfa erkek” rüzgârı estiren Yavuz abimiz, televizyona ve futbola olan tutkusuyla biliniyor. Sık sık ekip tarafından darlansa da sevecen tavrını kaybetmiyor. Bu Tarz Benim programının tekrarlarını bile aynı heyecanla izlediği rivayet ediliyor.

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Abdullah KAVUNCU
Software Developer

Ekibimizin Yazılım Uzmanı, çok çalışmak konusunda Kreatif Direktörümüzün en büyük rakibi, kreatif ekibin Abdullah Abisi. Kreatif ekip Abdullah Abi’nin meditasyon ile site kodladığını düşünüyor çünkü çalışırken kendisini adeta bilgisayarın içinde yaşatıyor. Subwoofer ‘dan çıkan bass sesini sevmeyen Abdullah Abi kreatif ekibin yüksek sesle müzik dinlemesine uzun süre tahammül ederek gönüllerde taht kurdu.

M. Fatih AKKAŞ
Intern / Copywriter

M. Fatih AKKAŞ
Intern / Copywriter

Ekibin en genç ismi olan Fatih, yaratıcı ekibin tüm toplantılarına katılıyor, reklamcılığa göz kırpıyor. Kendisini yaratıcı ekibin odasında bulamazsanız yüksek ihtimalle mutfaktadır. Mottosu: “yazık abi, yemekler dökülmesin” olan Fatih, her gün yeni bir “foto manipülasyon” yaparak, kreatif direktörün onayına sunuyor.

Mevlüt Pekmezci
Intern / Software Developer

Mevlüt Pekmezci
Intern / Software Developer

Ajansımızın delikanlısı Mevlüt. Ajansımızın abisi olan Abdullah ile bağlantılı çalışarak onun gibi uzman bir yazılımcı olmayı hedefliyor. Genellikle yerinde duramayan Mevlüt, Abdullah abiyi germekte ve azar işitmektedir. Eee ne yaparsın stajyer işte idare edeceğiz artık. Her şeye rağmen onu seviyoruz ve inanıyoruz ki Mevlüt, başarılı bir yazılım uzmanı olma yolunda ilerlemektedir.

Gamze Apaydın
Intern / Graphic Designer

Gamze Apaydın
Intern / Graphic Designer

Ekibimizin yeni ismi Gamze, çalışkan ve meraklı yapısı ile ajanstaki tüm işlere koşturmaktadır. Her gün kendisini grafik konusunda geliştirmeye çalışan Gamze, çalışmalarını Art Direktörümüzü sunarak onu etkilemekte ve gelecekte başarılı bir art direktör olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Eğer Gamzeyi masasında göremezseniz büyük bir ihtimalle stüdyoda fotoğraf çekimi ile uğraşıyordur. Eee dedik ya meraklı sonuçta.EKİBE KATILMAK İSTER MİSİN ?Şimdi bir fotoğrafını yükle ki burada nasıl duracağını görelim.