İŞLER
ÇÖZÜMLER
EKİBE KATIL
ANASAYFA
İŞLER
AJANS
EKİBE KATIL
BLOG
MARKALAR
BİZE ULAŞIN
Ajans

Marka Deneyimini Her Mecraya Taşıyan     Prestij Markalara Yaraşır               Bizimle Çalışmaya         

         Yaratıcı Fikirler                    Fikir Ajanslığı                      Hazır mısınız?           

Çalışma Kültürümüz
Ajansın kapısından içeriye attığınız ilk adımla birlikte atmosfere kolaylıkla adapte olmanıza şaşırmamanız gerekiyor. Zira gülüşmelerin arasında karşılanacağınız ve ekibin bağımlılığı yüzünden elinizde ansızın bir kupa kahve göreceğiniz, hatta kendinizi bir kreatif toplantının içerisinde yorum yaparken bulabileceğiniz bir fikir ajansıdır.

Kuruluş amacı her ne kadar reklam ajansı formatında olsa da, ekip ilk kurulduğu günden itibaren müşterilerine yol arkadaşlığı ve fikir mühendisliği yapmayı planlamaktadır. Takım çalışmasına güvenen ve ekip ruhu ile motive olan ekibimiz, en doğru stratejilerin üstüne en güzel fikirleri işleyerek tadından yenmeyen işler çıkartır.

2007 yılında yola çıkan DP ekibi, 100'ü aşkın firma ile çalışmış ve aldığı ulusal ve yerel ödüller ile adını en iyiler arasına yazdırmıştır.
Çözümlerimiz
Strateji Oluşturma ve Marka Danışmanlığı
İletişim dünyasında marka stratejisine yer veriyoruz. Hizmet verdiğimiz markalar için ölçülebilir sonuçlara odaklı, yaratıcı başarı hikayeleri kurguluyoruz.
Kreatif Fikir & Tasarım
Markanızın hedeflerine uygun fikirler ve kampanyalar kurguluyoruz. Tüm mecralar için basılı, görsel ve işitsel strateji geliştirir ve yaratıcı fikirlerden çıkan projeler tasarlarız.
TV & Reklam Prodüksiyon
Ses getirecek prodüksiyonlara imza atıyoruz. Hedef kitlenizin markayla temas edeceği her noktada amaca uygun deneyimler sağlıyoruz.
Web Tasarım & SEO Analiz
7/24 açık dükkanınız olan web sitenizi fark yaratan tasarımlarla kodlayarak güncel kullanıcı deneyimleriyle harmanlıyoruz. Web sitenizin dijital arama motorları üzerinde en doğru şekilde konumlandırılması sonucunda başarılı bir trafik yapısı kazanmasını sağlıyoruz.
E-Ticaret & B2B Yazılım
Entegrasyon
Kullanıcı deneyimi analizlerinden, pazar ve rekabet bilgisinden yola çıkarak, dijital evrendeki varlığınız için stratejik bir plan hazırlıyoruz. Hizmet verdiğimiz markalar için özel yazılımlar geliştiriyoruz.
Sosyal & Dijital
Medya Yönetimi
Her platform için güncel standartlara ve dijital dünyaya uygun fikirler bulup tasarımlar yapıyoruz. Dijitalde videonun gücüne inanan bir strateji ile ilerleyerek sosyal medya planlarımıza hareketli kreatiflerimizi ve gerekli yerlerde prodüksiyon gerektiren çözümleri ekliyoruz.
İçerik Pazarlama
Seslendiğiniz hedef kitle imajınıza uygun dil ve tonu belirler, etki analizleri yapar ve sizi kitlenizle buluşturan iletişiminizi güçlendiren stratejiyle reklam pazarlama kampanyaları yönetiriz.
3d Animasyon & Render
İş ürünün pazarlanmasına geldiğinde tasarım kadar çıkan sonucun gerçekçiliği de bir o kadar önemli olduğunu bilmekteyiz. 3D ürün modelleme ve 3d görselleştirme tekniklerimiz ile ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar uygulanabilir ve estetik sonuçlar alınabilir hale getiriyoruz.
Medya Satın Alma
Ürettiğimiz kampanya stratejilerini tüketici ile buluşturan yaratıcı kurgular çalışıyor, markanın iletişim deneyimini bütünsel görerek çeşitli medya kanallarıyla buluşturuyoruz.
Markalar
İletişim
Melikşah Mahallesi Merih Sokak
No:1/1 Meram/KONYA