Türk Telekom'dan
Anlamlı Sürpriz

Son günlerde sosyal medyada çok paylaşılan, konuşulan, haberlere konu olan bir fotoğraf ve o fotoğrafın kahramanı öğretmen Gökhan Bulut. Okula ağlayarak gelen küçük bir öğrencinin gözyaşlarına dayanamamış ve onu güldürmek için elinden geleni yapmıştı. Ve o fotoğrafı şu sözlerle paylaşmıştı; “Okula ağlayarak gelebilirsin çocuk. Ama ben seni ağlayarak göndermem çocuk, bunu iyi bil emi! Öğretmen ismini almak kolaydır ama öğretmen olmak çok zordur.”


 

Öğrencisinin yüzünü güldürmek için çalışan Gökhan Öğretmen’in yüzünü güldürmek; onun nezdinde tüm öğretmenlerimize teşekkür etmek ve Öğretmenler Günü’nü kutlamak üzere Türk Telekom ekibi Van Erciş’e doğru yola çıktı.Ekibe  Ceyhun Yılmaz'da eşlik etti.

 

Van Erciş Ortayayla köyünün ilköğretim okulunda, Gökhan Öğretmen’i dersteyken yakalayan ekip,  soğuk Van günlerinde Gökhan Öğretmen ve öğrencilerine sımsıcak bir sürpriz yaptı. Sürpriz yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok konuşuldu ve beğeni topladı.Ekibin mesajı ise şu şekilde oldu: “Gökhan Öğretmen’in ve onun gibi geleceğimizi aydınlatmak için çalışan tüm öğretmenlerimizin yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun.”

 

 

 Reklamveren: Türk Telekom

Reklam Ajansı : Voden

Mecra : Online

Okuyucu Sayısı: 7686

Bir Yorum Yazın

İsim *
E-Posta *
Yorum *
PROJELER  |   MARKALAR  |   KURUMSAL  |   EKİBİMİZ  |   İLETİŞİM      KONYA REKLAM AJANSI