İŞLER
ÇÖZÜMLER
EKİBE KATIL
ANASAYFA
İŞLER
AJANS
EKİBE KATIL
BLOG
MARKALAR
BİZE ULAŞIN
Blog
DP CREATIVE/Blog/Creative Daha Çok Creative
Creative
Daha Çok Creative

Değişim hikayeleri geçmişle başlar. Bu yazı geçmişten bir iz taşımayacak. Değişim diyorsak eskiyi arkada bırakmak gerekir. Eskiden değil gelecekten bahsetmek gerekir. Neler yaptığımız tabikide önemli ama biz “neler yapabiliriz” ona odaklandık. Onun için hazırlandık ve onun için çalışıyoruz. Artık biz arşivimizin kalabalık olmasını önemsemiyoruz. Artık biz işlerimiz daha çok “Creative” olsun diyoruz. Fikir diyoruz, strateji diyoruz, analiz diyoruz, emek diyoruz, farklılaşmak diyoruz, kısacası daima “sevgi”, daima “ilk” ve her işte “Creative” diyoruz.

Değişiyoruz. Bir şeyleri değiştirebileceğimize inanıyoruz. Güzel iş, iyi iş tanımlarını değiştirerek “creative işler” çıkarmaya çalışıyoruz. İşlerimize en parıltılı fikirleri serpiştiriyoruz. “Fikir Odaklı” anlayışı geliştiriyoruz. “Bizim bir fikrimiz var” diyoruz. 

 

Planlıyoruz. “Kime, nerede, ne zaman ve nasıl” diye soruyoruz. Çalışmalarımızın basamaklarını strateji ile oluşturuyor, adımlarımızı daha sağlam atıyoruz. Her aşamayı gözden geçiriyoruz. Markamızı, pazarını, rakiplerini,sahip olduğu kitleyi tanıyor, onlar gibi düşünüyoruz.  

 

Duygusallaşıyoruz. Strateji kadar duygusallığıda önem veriyoruz. Markalarımız ve kitleleri arasında bir bağ olsun istiyoruz. “Ürün” demiyoruz, “mesaj” diyoruz.  Kitlelerin hayatlarına dokunmaya çalışıyoruz. Yüzlerinde bir gülümsemenin, zihinlerinde bir düşüncenin ve ya tüylerini diken diken eden bir duygunun sebebi olmak istiyoruz. 

 

Farklılaşıyoruz. Konya'da klasik ajans uygulamarından sıyrılıp yeni uygulamarı sahaya taşımak istiyoruz. Geleneksel pazarlama yöntemlerini rafa kaldırıyor, trend pazarlama yöntemlerini tercih ediyoruz. 

 

Biz işimizi seviyoruz. Hop oturuyor hop kalkıyoruz. Değişme ve değiştirme heyecanımızı hiçbir zaman yitirmiyoruz. Biz ajans olmaktan öte Creative oluyoruz. Yani biz,

 

Seviyor, sevdiriyoruz.  

Çözümlüyor, çözüyoruz. 

Düşünüyor, düşündürüyoruz. 

Değişiyor, değiştiriyoruz.

Fikirlerimizle Fikirliyoruz. 


Okuyucu Sayısı: 8207
Bir Yorum Yazın
İsim
E-Posta
Yorum
İletişim
Melikşah Mahallesi Merih Sokak
No:1/1 Meram/KONYA