DP Creative Dijital
Dünyanın Kapılarını Aralıyor

Bundan 15 yıl öncesine kadar bir markanın tanıtımını yapmak için yöntemler çok sınırlıydı. Artık günümüzde reklam ve pazarlama tekniklerinin internet olmadan düşünülmesi imkansız görünüyor.

Dijital dünyanın fırsatlarından faydalanmak isteyen bir çok kurum artık hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak uzman bir destek arıyor. İşte biz de DP Creative  olarak markanızın pazarlama stratejileri ve kurumsal kimliği çerçevesinde hedef kitleniz için digital stratejiler uygulayarak, interaktif dünyaya markanızın ayak uydurmasını sağlıyoruz.

 2007 yılında faaliyetlerine başlayarak, reklamcılık sektörüne farklı bir bakış açısı ve yeni bir soluk kazandıran ajansımız; değişen tüketici taleplerini ve jenarasyonlar arası medya geçişlerini ve yeni medya yönelimlerini dikkatle izleyip, 2011 yılından bu yana süren izleme aşamasını tamamlayarak, müşterilerine sosyal ve dijital mecralarda iletişim çözümleri sunmak için artık tamamen hazır. Sosyal medya ve dijital medyada da yaratıcı ve doğru iletişim sunmak için yola çıkan ekibimiz, Konya’da gerçek anlamda bir sosyal medya ajansı bulunmamasından doğan eksikliği görerek, bu alanda da müşterilerine doğru iletişim çözümleri sunmak için dijital ve sosyal medya alanlarında hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Okuyucu Sayısı: 7360

Bir Yorum Yazın

İsim *
E-Posta *
Yorum *
PROJELER  |   MARKALAR  |   KURUMSAL  |   EKİBİMİZ  |   İLETİŞİM      KONYA REKLAM AJANSI